ANA SAYFA
Özgeçmiş
Medyalar
Sizden Gelenler
Foto Galeri
Yleti?im
Dağarcık
Hakkında Yazılanlar
Makaleler
Seminerler
Konferanslar
DUYURULAR
30/3/2011
Sitemiz Test Yayınındadır.
TAKVYM
HAKKIMIZDA

MUSTAFA AKGÜL KİMDİR

                  Mustafa Akgül 1950 de Kayseri' nin Erkilet nahiyesinde doğdu. İlk orta ve Yüksek tahsilini Kayseri' de yapan Akgül, mesleğe Talas Ali Saib Paşa camiinde imam olarak başladı. 3 Yıl kadar Kayseri Müftü Yardımcılığı yaptı, daha sonra İstanbul Haseki eğitim merkezinde Fıkıh, Hadis ve Tefsir dallarında uzmanlık eğitimi gördü. Edirnenin Keşan ilçesinde Müftülük yapan Akgül 32 sene İstanbulda Merkez Vaizliği yapmış 2012 yılında da istanbul Baş Vaizliğine tayin edilmiştir.

      200' ü aşkın Televizyon programına yapımcı veya misafir olarak katılan Akgül, Türkiye' de bir ilki başlatarak cami ve salonlarda göze hitab eden slayt sunumlu vaazları başlattı, bu görüntülü vaazlarını yurt içi yurt dışı çeşitli mekanlarda 250 kadar tekrar, tekrar sundu.

       Ülkemizin 30 a yakın ilinde konferans ve vaazlar veren Mustafa Akgül Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika gibi avrupa ülkelerinde, Hindistan, Avusturalya gibi uzak doğu ülkelerinde, Amerika gibi uzak batı ülkelerinde de defalarca konferanslar verdi.
        Dünyada bir ilk olan Din görevlileri sendikasının kurucuları arasında bulunup uzun süre 2. başkanlığını sürdürdü, son şekliyle Diyanet Sen adını alan bu sendikanın halen onursal genel başkanıdır.

       İstanbul Müftülüğü veya Diyanet işleri Başkanlığı' nın hizmet içi eğitim programlarında Cami görevlisi meslektaşlarına seminerler veren Mustafa Akgül evli olup 5 çocuk babası yedi torun dedesidir.
 

SİZDEN GELENLER
2011-03-30
İbrahim
Hocam siteniz hayırlı olsun.
GÜNCEL VİDEOLAR
Mutlu Yuva Seminer 4.bölüm
Mutlu Yuva Seminer 3.bölüm
Mutlu Yuva Seminer 2.bölüm
Mutlu Yuva Seminer 1.bölüm
Mutlu Yuva
3 Kitap: Kainatın Yaradılışı - Kuran-ı Kerim, Kainat, İnsan-1.Bölüm
ESMA'ÜL HÜSNA
Copyright © 2010 Mustafa Akgül - İstanbul Merkez Vaizi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
Tasarım & Yazılım
Networkbil